Na webe sa pracuje!
Snímka obrazovky 2021-02-11 o 10.17.20.png

V prvom rade, ľudia vy ste blázni! V priebehu 3 mesiacov sa nám podarilo dostať z 5 hráčov na už skoro 50 hráčov denne! Za to vám patrí veľké ďakujem! Aj vďaka vám, aj vďaka tomu, že podporujete server či už zakúpením VIP alebo už len tým, že na ňom hrajete, nás posúvate ďalej a tiež aj celý server! :) V mene celého AT vám ďakujeme! :)

Ako ďalšie body by som si rád prešiel to, čo sa za posledný čas udialo. Ako prvá zmena, trochu sme upratali naše fórum, náš web. Aj keď trochu nerozvážne som zmazal všetky pôvodné noviky (R.I.P to my brain)... Z toho dôvodu sa tu nezobrazujú staré novinky, to však nie je problém :) Aktuálne ešte pracujeme na vyladení chýb (ps. ak by niekto zvládal prácu s xenforo a chcel by sa k nám pridať, šup na DC server https://discord.com/invite/CpGjQYf a napíš mi!). Takže už máme pre Vás pripravené kategórie, do ktorých môžete podľa potreby písať :)

Ďalší bod nášho programu je zmena VIP systému (v blízkej budúcnosti zmena hostingu, to vás však neovplyvní). Kedže hosting, na ktorom sa nachádzame v aktuálnej dobe sprostredkuváva veľmi malé platobné možnosti, rozhodli sme sa prestúpiť ku lepšiemu hostingu a v spolucpráci s vedením sme pre vás pripravili nové VIP (nájdeš na adrese https://panel.batcore.eu/shop/majncraft) podieľali sme sa na vytvorení dizajnu, takže ktokoľvek z vás bude na tomto hostingu môže použiť dizajn pre VIP shop - pozor vedenie plánuje ešte fakt veľké veci...

Aby som dal veci na poriadok tak ako sú, z VIP predaja my ako admin team neprofitujeme vôbec nič. Všetky peniaze automaticky smerujú na hostingovú spoločnosť, kde sa následne platí náš server (či už na starom alebo novom hostingu to tak bude). Dôvod je jednoduchý, ide nám len o to, aby sme vytvorili skvelú komunitu. Osobne sme investovali do servera cez 400 € na to, aby bol spustený a aby fungoval tak ako má. Preto verím, že nákup VIP bude teraz jednoduchší a akékoľvek zakúpené VIP nám teda pomôže zaplatiť server a jeho ďalší chod.

Update serverov? Po úspešnej migrácii následne pripravujeme plán na WIPE servera (hlavne survival) tak, aby ste prišli o čo najmenej vecí. Ako viete, býva zvykom to sem tam urobiť... Ide o to, že takéto "údržby" pomáhajú zlepšiť chod servera a jeho stabilitu. To však budeme informovať už čoskoro :) Takže aktuálne pracujeme na úprave VIP informácii tak, aby ste nákup zvládli čo najlepšie!

Ahojte a pekný deň! Samozreje, MajnCrafťáci, peknú hru! :)

Redaktor

Redaktor

Aktivny

© 2020 MajnCraft.SK Práva neriešime...